VMRO-DPMNE: Rritja e ndihmës sociale dhe kompensimeve

VMRO-DPMNE-ja u premton të gjithë shfrytëzuesve të ndihmës sociale dhe kompensimeve të ngjashme se në periudhën 2012-2015 ato do të rriten për 21,3%!

Arsyetim:

Premtimi është duke u hulumtuar.

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.