VMRO-DPMNE: Norma preferenciale e tatimit

Shqyrtimi i mundësisë për aplikim të normës preferenciale të tatimit për teshat e fëmijëve, këpucëve, pajisjeve, ushqimit dhe prodhimeve higjienike për fëmijë.

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.