VMRO-DPMNE: Maqedonia do ti heq vizat

Do të shqyrtojmë dhe analizojmë mundësitë për heqjen e vizave për disa vende, duke përfshirë edhe shtetasit e Australisë, ku jeton një numër i madh i komunitetit maqedonas.

Arsyetimi:

Maqedonia i ka hequr vizat për qytetarët e Australisë, si dhe për qytetarët e Shqipërisë dhe Kosovës.

Linqet:

 

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.