VMRO-DPMNE: Lokaliteti arkeologjik Stobi

Shndërrimi i Stobit në institucion të pavarur me kuadër profesional që do të kujdeset për këtë lokalitet arkeologjik monumental (afati: viti 2010);

Arsyetim:

Institucioni Nacional Stobi, me vendim të qeverisë është themeluar në fund të vitit 2008.

Linke:

 

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.