VMRO-DPMNE: Forcim të lidhjes prodhues – përpunues

Forcim të lidhjeve tregtare përmes prodhuesve dhe përpunuesveArsyetim

Forcimi i lidhjeve tregtare është realizuar nga ana e USAID-it .

http://macedonia.usaid.gov/Documents/PressReleases/mk/Press%20Release%20AgBiz%20Congrats%20Ceremony%20MKD.pdf

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.