VMRO-DPMNE: demarkacioni i kufirit me Kosovën

Qeveria është e dedikuar për përfundimin në kohë të procesit të demarkacionit të kufirit me Kosovën

Arsyetimi:

Demarkacioni i kufirit ka përfunduar më 15.10.2009.

Linqet:

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.