VMRO-DPMNE: Teatri i turqve

Fillimi i ndërtimit të teatrit të ri të turqve, deri në vitin 2012;

Arsyetim:

Edhe pse projekti ekziston, deri më sot nuk ka paralajmërime për fillimin e ndërtimit të teatrit.

Linke:

 

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.