VMRO-DPMNE: Ekuiti-fonde

Qeveria e VMRO-DPMNE-së do ta përkrahë formimin e fondeve investuese ekuiti. Afati: 2008-2012.

Arsyetim:

VMRO-DPMNE në Dhënien e saj të llogarisë në faqen 27 thekson se ky projekt nuk është realizuar.

Linke:

 

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari