BDI: Shpërbërje të njësiteve policore ALFA

Bashkimi Demokratik për Integrim lufton për shpërbërje të njësiteve policore ALFA

Arsyetim:

Njësiti nuk është i shpërbërë.

Të gjitha komentet dhe vërejtjet në lidhje me këtë dhe artikujt e tjerë të Vërtetmatës-it, kërkesat për korrigjime dhe sqarime, si dhe sugjerimet për verifikimin e deklaratave të politikanëve dhe premtimeve të partive politike, mund t’i dorëzoni përmes këtij formulari

Your email address will not be published.